Rubriky
Domexim

ASIR Venkovní lampa BSU-68209 – stylové noční osvětlení pro vaši zahradu!

ASIR Venkovní lampa BSU-68209 je ideální volbou pro všechny majitele zahrady, kteří se snaží vytvořit pohodlné a stylové noční osvětlení. Tato nízká zahradní lampa nabízí nejen estetickou hodnotu, ale také velmi praktickou funkci, která zajišťuje dostatečné osvětlení všech částí vaší zahrady.

Design

Odolné plastové tělo imitující rustikální vzhled lampy dodává originální vzhled, který navodí příjemnou atmosféru v zahradě. Stylové provedení této lampy ji umožňuje, aby se hodila do různých stylů zahrady. Protože tato lampa nabízí kombinaci funkcionality a designu, jistě se stane oblíbeným doplňkem každé zahrady.

Bezpečnost

Nadstandardní ochrana IP 65 zajišťuje bezpečí před vodou stříkající ze všech směrů, což znamená, že se nemusíte bát umístit světlo kamkoliv ven.

ASIR Venkovní lampa BSU-68209 hnědá

Specifikace

Standardní závit E 27 pro většinu žárovek s maximálním příkonem 60W. Konstrukce z ABS plastu a polyethylenového uzávěru zajišťuje, že je tato lampa velmi odolná a vydrží dlouhou dobu.

Rozměry

Výška této lampy je 47 cm a průměr 25 cm, což znamená, že je dostatečně velká, aby poskytla dostatečné osvětlení, a dostatečně malá, aby nebyla příliš rušivá.

Pokud hledáte ideální osvětlení pro vaši zahradu, měli byste zvážit ASIR Venkovní lampu BSU-68209! Tuto lampu si můžete zakoupit na stránkách https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/asir-venkovni-lampa-bsu-68209-hneda a získat tak krásnou a funkční lampu pro vaši zahradu.