Rubriky
Domexim

Cantus TABURET – Kvalitní textilní sedák s rozměry 54/42/46 cm

Cantus TABURET je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a stylový sedák do interiéru. Tento taburet je vyroben z kvalitního textilu a disponuje rozměry 54/42/46 cm. Díky těmto rozměrům je velmi pohodlný a praktický doplněk do každého pokoje.

TABURET, textil, 54/42/46 cm

Taburet Cantus TABURET nabízí perfektní kombinaci kvality, stylu a pohodlí. Jeho textilní povrch je velmi příjemný na dotek a nabízí komfortní posezení. Díky rozměrům 54/42/46 cm se taburet stane ideálním pomocníkem při sezení u stolu nebo po náročném dni, kdy si potřebujete odpočinout.

TYP: LÁTKA PW03

Kromě velmi příjemného textilu nabízí Cantus TABURET také výběr z různých typů látek. Tento konkrétní model je vyroben z látky PW03, která je velmi elegantní a šikovně doplňuje výraznou barvu třešně pojící se s dřevěnými nohami.

DŘEVĚNÉ NOHY, BARVA TŘEŠEŇ

Dřevěné nohy Cantus TABURETu jsou zhotoveny z kvalitního materiálu a disponují elegantní barvou třešně. Tyto nohy přizpůsobí taburet jakémukoli interiéru a přidají mu elegantní vzhled.

„Cantus TABURET je ideálním pomocníkem při sezení u stolu nebo po náročném dni, kdy si potřebujete odpočinout.“

Cantus TABURET také nabízí jednoduchou montáž pomocí šroubů, které jsou součástí balení. Celá montáž netrvá déle než pár minut a bez problémů ji zvládnete sami.

Odkaz na produkt: Cantus TABURET na nabyteklevneji.cz

Pro celkový efekt Cantus TABURET doporučujeme kombinovat s dalšími doplňky z naší nabídky, které perfektně ladí se stylem taburetu. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně Cantus TABURET, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám poradíme.