Rubriky
Domexim

Dětský polštářek Oh Girl od Malomi Kids – pro holčičky plný roztomilých motivů

Dětský polštářek od značky Malomi Kids je pro holčičky snem. Jeho nádherné roztomilé motivy jsou prostě neodolatelné. A navíc – polštářek je velmi pohodlný a měkký.

Kvalitní materiál zaručuje pohodlný spánek

Vnější část polštářku sestává výhradně z bavlněných vláken. To garantuje, že polštářek je příjemný na dotek a dítě si na něm bude moci bez problémů odpočinout. Samozřejmě, že důležitý je také interiér polštářku – a to je v případě tohoto modelu naplněn antialergenní silikonovou výplní. Ta zajistí, že dítě nebude mít problémy s prodyšností a zároveň minimalizuje riziko alergických reakcí.

Pečlivě vybrané motivy pro vaše roztomilé princezny

Dětský polštářek Oh Girl od Malomi Kids je plný roztomilých motivů, které si oblíbí každá holčička. Mezi nimi jsou například balónky, hvězdičky, sluníčka nebo psíci. To všechno v krásných, jemných pastelových odstínech, které dodají do dětského pokoje pocit klidu a harmonie.

Dětský polštářek Oh Girl od Malomi Kids

Bezpečný výrobek pro vaše nejmenší

Značka Malomi Kids také dbá na to, aby byly její produkty bezpečné – polštářek je v souladu se standardy bezpečnosti hraček a není v něm použito nic škodlivého. Díky tomu se nemusíte bát, že by dítě mohlo utržit nějaké zdravotní problémy.

Závěr

Dětský polštářek Oh Girl od Malomi Kids je roztomilý, pohodlný a bezpečný. Díky svým kvalitním materiálům a pečlivě vybraným motivům dělá radost nejen dětem, ale i rodičům. Pokud tedy hledáte dokonalý doplněk k dětské posteli, určitě ho jste právě našli.

Pro více informací nebo ke koupi navštivte produkt na Crosta.cz.