Rubriky
Domexim

Elegantní Vivaldi TV stolek Slant s LED osvětlením v bílém matu/šedém lesku, délka 240 cm


Vneste do svého obývacího pokoje jedinečnou atmosféru s TV stolkem Slant

Vivaldi TV stolek Slant je jedinečný kus nábytku, který s úhledným jednoduchým tvarem přitahuje pozornost svými šikmými čely. Tento kus nábytku vám umožní vnést do vašeho obývacího pokoje jedinečnou atmosféru. Vytvořte si tak svůj osobitý záměr vašeho interiéru a nadchněte se pro tento unikátní design.

Funkční design plný úložného prostoru

Slant není jen výjimečně fenomenální kus nábytku, je také velmi funkční. Zapomeňte na tu a tam rozházené drobnosti, své místo najdou v prostorných přihrádkách. Oceníte také pohodlí plynoucí z toho, že stolek visí na stěně a snadno se pod něj dostanete vysavačem.

Podívejte se i na další výrobky ze série Slant a vytvořte vlastní harmonii v obývacím pokoji.

Specifikace produktu

  • Korpus z laminované dřevotřískové desky 16 mm
  • Přední strana z 16 mm postformované desky
  • Zadní strana z 2,5 mm HDF desky
  • Hrany 0,3 mm
  • LED osvětlení

Rozměry

  • Šířka: 240 cm
  • Hloubka: 40 cm
  • Výška: 35 cm

Při výběru tohoto nevšedního kusu nábytku neváhejte a využijte možnost zakoupit tento TV stolek Slant s LED osvětlením v bílém matu/šedém lesku na nabytekhned.cz.

Vivaldi TV stolek Slant s LED osvětlením

S TV stolekem Slant si můžete vychutnat pohled na televizi v jedinečném stylu. Podsvícené LED světlo vytváří příjemné prostředí pro sledování vašich oblíbených filmů a seriálů. Kvalitní materiály použité při výrobě tohoto nábytkového kusu zaručují jeho dlouhou životnost a estetickou hodnotu.

Vivaldi TV stolek Slant s LED osvětlením 240 cm

Vitaldi TV stolek Slant s LED osvětlením je skvělou a stylovou volbou pro moderní obývací pokoj. S jeho specifickým designem a praktickým uspořádáním vás jistě přesvědčí o svých kvalitách. Vytvořte si tak unikátní atmosféru ve vašem obývacím pokoji, která vás bude bavit a kterou si s velkou radostí rádi užijete.