Rubriky
Domexim

Kvalitní rohožka z kokosového vlákna pro vaše bydlení – Hanse Home

Dodání již od 2 dnů

Žádné poplatky za dopravu

Získáte produkt přesně tak, jak je popsán a fotografován

Rohožka z kokosového vlákna

Kokosové vlákno – materiál bohatý na vlastnosti

Kokosové vlákno je přirozený materiál s mnoha výhodami. Jeho největší výhodou je, že je velmi odolné. Jeho pevnost je založena na lanové struktuře a dobře odolává tlaku, který na něj klade člověk. Kokosové vlákno není náchylné k rozkladu či houbovým infekcím, a tak se dá použít prakticky v jakékoli oblasti bydlení. Přestože kokosové vlákno není měkké v pravém slova smyslu, přesto je velmi přijemné na chodidlech a do jisté míry i antistresové.

rohožka v nejlepším závitku

O Hanse Home rohožce

Rohožka z kokosového vlákna o velikosti 75 x 45 cm pochází značky Hanse Home. Tato rohožka má spoustu výhod, například, že neproklouzává, je snadno udržovatelná a dokáže zdržet až 3x svou váhu vodě. Je šetrná k životnímu prostředí, a proto se rozhodně vyplatí si ji pořídit. Rohožku najdete na adrese https://www.crosta.cz/produkt/rohozka-z-kokosoveho-vlakna-75m45-cm-hanse-home-2.

rohožka v bytě

Jak udržovat rohožku z kokosového vlákna

Rohožku z kokosového vlákna není třeba čistit příliš často. Pokud ji však potřebujete vyčistit, postačí jí vysát a případně otřít hadříkem s tekutým mýdlem. Pokud je rohožka silně znečištěná, nechte ji zaschnout a poté jí štětcem očistěte. Za žádných okolností nepoužívejte na rohožku žádné chemické prostředky.