Rubriky
Domexim

Makově červené lehátko Fermob Bistro – komfort a styl do každé zahrady

Řada Bistro se na trhu objevila již před 120 lety a od té doby si získala mnoho fanoušků po celém světě. Jedním z nejoblíbenějších produktů této řady je celokovové lehátko Fermob Bistro, které se vyznačuje praktickou jednoduchostí, nadčasovým vzhledem a možností volby z 24 jasných kovových barev.

Makově červené lehátko Fermob Bistro

Stylový kousek pro vaši zahradu

Lehátko Fermob Bistro je ideální volbou pro ty, kdo chtějí do své zahrady vnést komfort a styl. Jeho praktičnost a skladnost umožňuje snadnou manipulaci a přenášení z jednoho konce zahrady na druhý. Lehátko lze polohovat do tří pozic, takže se dobře přizpůsobí vaší pohodě a pohybům.

Vysoká kvalita materiálů

Produkty řady Bistro jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a testovány tak, aby splňovaly standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Lehátko je vybaveno exkluzivním systémem antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškovým lakem, který je odolný vůči slunečnímu záření. Díky těmto vlastnostem je lehátko odolné a spolehlivé pro použití venku.

Mnoho barevných možností

Jestliže hledáte lehátko, které se dokonale hodí k vaší zahradě nebo balkonu, máte z čeho vybírat. Lehátko Fermob Bistro je totiž k dispozici v 24 jasných kovových barev, díky kterým se snadno sladí s ostatními prvky vaší zahrady nebo balkonu.

Chcete si zakoupit lehátko Fermob Bistro? Navštivte https://www.brega.cz/produkt/makove-cervene-kovove-lehatko-fermob-bistro a najděte si ten správný kousek pro vaší zahradu.

Pozn.: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.