Rubriky
Domexim

MEBLINE Křeslo ELEGANCE 2 – nadčasová elegancia v tmavě zelené s nádechem zlatých tónů

MEBLINE Křeslo ELEGANCE 2 je exkluzivní kus nábytku, který zaujme svým nadčasovým designem a precizním zpracováním. Tmavě zelená tkanina s nádechem zlatých tónů působí velmi elegantně a zaujme každého, kdo rád dopřeje svému interiéru touhu po dokonalosti. Křeslo je vyrobeno z vysokokvalitních materiálů, které mu zaručují dlouhou životnost a maximální komfort.

Rozměry

Šířka: 72cm

Výška: 79cm

Hloubka: 60cm

Výška sedu: 40cm

Specifické informace

Křeslo je vyrobeno z kvalitní tkaniny v tmavě zeleném barevném provedení a má zlaté nohy z chromové oceli. Tento designový kousek se hodí jak do moderního, tak klasičtějšího interiéru.

Velkým plusem je také to, že křeslo je vyrobeno z velmi odolných materiálů, což zaručuje jeho vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

MEBLINE Křeslo ELEGANCE 2 je velice populárním kouskem nábytku, u kterého si můžete být jisti, že bude sloužit svému účelu po mnoho let.

Další informace

Záruka: 24 měsíců

Pokud hledáte kvalitní a stylové křeslo, které bude skvěle vypadat v jakémkoli interiéru, MEBLINE Křeslo ELEGANCE 2 je jasnou volbou. Navíc si jej můžete zakoupit na stránkách codina.cz.

MEBLINE Křeslo ELEGANCE 2

MEBLINE Křeslo ELEGANCE 2 – foto z webových stránek codina.cz

MEBLINE Křeslo ELEGANCE 2 je určitě investicí, která se vám vrátí. Jeho nadčasový design a precizní zpracování vám zaručí spokojenost na mnoho let, a navíc bude skvěle vypadat v každém interiéru.