Rubriky
Domexim

Moderní stříbrné stropní svítidlo Plafon LED od značky TooLight


Vysoká kvalita materiálů

Lampa je vyrobena z vysoce kvalitního kovu, což zaručuje její odolnost proti poškrábání nebo mechanickému poškození. Díky tomu se můžete spolehnout na to, že vám bude svítit po mnoho let.

Stylový design

Unikátní, krásný tvar svítidla mu dodává charakter a styl. Stropní svítidlo tak nejenže osvětlí vaši místnost, ale bude také působit jako designový prvek, který zlepší vzhled celého prostoru.

Odkaz na produkt: https://www.nabytekted.cz/produkt/toolight-stropni-svitidlo-plafon-led-modern-stribrne

Energeticky úsporné

Díky LED pásku spotřebovává lampa velmi málo energie a udržuje velmi dlouhou životnost. Proto můžete mít stropní svítidlo zapnuté prakticky neustále, aniž byste se museli obávat o to, že vám spotřebovává hodně elektřiny.

Praktický design

Lampa, navzdory svému extrémně charakteristickému vzhledu, dokonale zapadne do jakéhokoli interiéru. Každé rameno lze otáčet a světlo tak můžete usměrnit tam, kam potřebujete. Rozměry stropního svítidla jsou 59 x 59 cm, takže ji můžete použít v menších i větších místnostech.

Moderní stříbrné stropní svítidlo Plafon LED od značky TooLight

Jsme si jisti, že si zamilujete moderní stříbrné stropní svítidlo Plafon LED od značky TooLight. Vypadá to fantasticky a je to skvělá volba pro každý interiér.