Rubriky
Domexim

Nová generace kvalitního nábytku z masivu borovice s police MUNBOK a dokonalým mořením


Police MUNBOK

Police MUNBOK

Police MUNBOK jsou novou generací kvalitního nábytku z masivu borovice s dokonalým mořením. Tyto police jsou perfektní volbou pro ty, kteří hledají praktický a zároveň stylový kus nábytku, který dokáže doplnit interiér jakéhokoliv pokoje. Díky svému rozměru (šířka x výška x hloubka: 90 x 68 x 19 cm) jsou police MUNBOK ideální pro uložení knih, dekorací nebo drobností.

Police

Barva

Vyberte si z mnoha variant barvy police, která nejlépe zapadne do vašeho interiéru. Každá police MUNBOK je unikátní a záleží pouze na vás, jestli si vyberete jemnou pastelovou barvu nebo naopak silnější, výraznou barvu.

Materiál

Police MUNBOK jsou vyrobeny z kvalitního masivu borovice, což zajišťuje vysokou kvalitu a odolnost nábytku. Borovice je obecně známá pro svoji tvrdost a odolnost vůči poškození, takže můžete být jistí, že vámi zakoupená police vydrží i po několik let.

Dodání a záruka

Po objednání bude police MUNBOK doručena v demontovaném stavu. Díky snadnému sestavení si však můžete být jisti, že ji bude možné bez problémů sestavit. Navíc, na police MUNBOK máte 24 měsíců záruku, takže v případě jakéhokoliv problému se můžete obrátit na naše zákaznické centrum.