Rubriky
Domexim

Novinka: Rohová sedací souprava FLY s rozkladem na lůžko v pravé šedé barvě!

Každý z nás ví, jak důležité je mít kvalitní nábytek, který dokáže být pohodlný a zároveň stylový. Pokud hledáte novou sedací soupravu, rozhodně si nenechte ujít tuto novinku od Codiny – rohovou sedací soupravu FLY s rozkladem na lůžko v pravé šedé barvě. Tento kousek určený pro příbytky v moderním stylu je skutečnou lahůdkou pro každého, kdo touží po dokonalém odpočinku a prostorném sedacím koutku pro celou rodinu.

Velmi prostorná rohová sedací souprava z kolekce FLY

Souprava FLY je jedním z největších kousků v kolekci Codina. S pohodlným rozložením na lůžko a širokým sedacím prostorem je ideální pro večery strávené s rodinou nebo pro přijetí hostů. Navíc, díky nízkému sedáku a ergonomickému tvarování sedacích polštářů, bude tato sedací souprava určitě vynikat v každé místnosti.

Další velmi pozitivní funkce této sedací soupravy je její snadné použití jako lůžka. Stačí jen srolovat sedací část, a už vám může sloužit jako plnohodnotné lůžko pro noční odpočinek, nebo třeba pro nečekané hosty.

Pravé provedení v šedé barvě

Když už mluvíme o designu rohové sedací soupravy FLY, stojí za zmínku, že je dostupná v pravém provedení v šedé barvě. Tato barva se snadno kombinuje s různými styly interiéru a dovoluje vám si pořídit unikátní kousek, který bude na pohled ladit do stávajícího interiéru.

A jako extra bonus, za velmi příznivou cenu, se nemusíte bát o kvalitu výrobku, ani bezpečí při používání. Codina důvěřuje svým výrobkům a tudíž nabízí 24 měsíců záruky.

Dojmy na závěr

Pokud hledáte kvalitní a pohodlný nábytek, který vám zaručí dokonalou relaxaci, rohová sedací souprava FLY s rozkladem na lůžko v pravé šedé barvě určitě nezklame. Je to velmi praktický, stylový a luxusní kousek, který by měl mít každý, kdo si oblíbí dokonalý design.

Rohová sedací souprava FLY

Nezapomeňte si prohlédnout rohovou sedací soupravu FLY s rozkladem na lůžko v pravé šedé barvě na naší webové stránce a užít si svůj volný čas s maximálním pohodlím.