Rubriky
Domexim

Regál SMYTHE – Masivní borovice, moření, šíře 80 cm


Barva: vyberte si níže

Materiál: masiv borovice

Rozměry (šířka x výška x hloubka): 80 x 150 x 30 cm

Dodáváno v demontu.

Záruka 24 měsíců.

Regál SMYTHE je ideálním místem pro uložení vašich knih, dekorací, fotografií a dalších předmětů. Jeho unikátní design a kvalitní materiály mu dodávají luxusní vzhled, který zkrášlí každý interiér.

Regál SMYTHE je vyroben z masivu borovice, který mu zajišťuje vysokou pevnost a odolnost. Pro estetický dojem je regál opatřen unikátním mořením, které dodává dřevu zajímavou strukturu a barevné odstíny.

Regál SMYTHE - Masivní borovice, moření, šíře 80 cm

Regál SMYTHE má rozměry 80 x 150 x 30 cm, což umožňuje uložení velkého množství knih, časopisů a jiných předmětů. Jeho provedení v demontu umožňuje snadnou manipulaci a montáž.

Nabídka zahrnuje mnoho různých barevných provedení regálu, takže si můžete vybrat tu, která bude nejlépe odpovídat vaší místnosti.

Regál SMYTHE je dodáván v kvalitním provedení a s 24 měsíční zárukou, což zajišťuje jeho vysokou kvalitu, odolnost a spolehlivost.

 - Interiér

Pokud hledáte kvalitní a designově atraktivní regál pro svůj interiér, můžeme vám Regál SMYTHE vřele doporučit. Klikněte zde pro více informací a možnost objednání.