Rubriky
Domexim

Rohová rozkládací sedačka JORDAN U – velmi stylová a pohodlná volba v khaki zelené barvě

Pro ty, kteří hledají moderní, praktickou a pohodlnou sedačku, je rohová rozkládací sedačka JORDAN U v khaki zelené barvě tou pravou volbou. Tuto sedačku lze snadno přizpůsobit jakémukoliv interiéru a je dostatečně velká pro celou rodinu.

Rohová rozkládací sedačka JORDAN U - khaki zelená

Univerzální rozvržení

Rohová rozkládací sedačka JORDAN U má univerzální rozvržení, což znamená, že ji lze snadno smontovat jak s pravým, tak i s levým rohem. Tento fakt ji činí ideální volbou pro všechny, kteří nepotřebují zbytečné komplikace při koupi nábytku.

Potahová látka a polštáře

Pro příjemné posezení jsou součástí sedačky polštáře se zipem, které lze snadno odstraňovat a prát. Potahová látka je khaki zelená monolith 38, což je velmi kvalitní materiál odolný proti opotřebení.

Neméně důležité jsou i rozměry této rozkládací sedačky. Sedačka zaujme rozměry (šxvxh) 385 x 91 (71 cm bez polštářů) x 190 cm a má ložnou plochu (šxh) 230 x 149 cm.

Výška a hloubka sedu

Výška sedu je 39 cm a hloubka sedu s polštáři 64 cm, bez polštářů 86 cm. Rozměry úložného prostoru (šxhxv) jsou 128 x 70 x 22 cm a výška nožek je 3,5 cm.

Rohová rozkládací sedačka JORDAN U - khaki zelená - detail

Materiál a montáž

Rohová rozkládací sedačka JORDAN U má pružinu vlnitou, polyuretanovou pěnu T30 a plastové nohy. Sedák je celočalouněný a dodává se v demontu.

Rozměry balíků

Pokud se rozhodnete koupit rohovou rozkládací sedačku JORDAN U v khaki zelené barvě, můžete si být jisti, že vám bude dodána v dobrém stavu a bezpečně balena. Sedáčka je rozdělena do 4 balíků, přičemž balík č. 3 obsahuje středový sedák.

Rozměry (šxvxh) a váhy balíků jsou následující:

  • 1. balík – 102 x 179 x 64 cm, 59 kg
  • 2. balík – 102 x 179 x 64 cm, 59 kg
  • 3. balík (středový sed) – 98 x 60 x 134 cm, 55 kg
  • 4. balík (područky) – 100 x 74 x 50 cm, 21 kg

Rohová rozkládací sedačka JORDAN U v khaki zelené barvě je skvělou volbou pro ty, kteří hledají komfort a moderní design v jednom. Sedačka je funkční, pohodlná a díky svým rozměrům se vejde snadno i do menšího interiéru.

Pokud máte zájem o tuto sedačku, můžete si ji objednat na tomto odkazu.