Rubriky
Domexim

Rohová sedací souprava FRESIA v provedení pravého rohu a barvě Sola 18

Praktická a prostorná sedací souprava FREASIA v mnoha barevných provedeních je ideálním řešením pro každou moderní obývací místnost. Tuto rohovou sedací soupravu nabízí kvalitní český výrobce Brega, jenž se pyšní více než 20letou zkušeností ve výrobě nábytku.

Rohová sedací souprava FRESIA v provedení pravého rohu a barvě Sola 18

Zvolte kvalitu i pohodlí s Brega

Rohová sedací souprava FRESIA je vyrobena z kvalitních materiálů, díky čemuž je pevná a odolná. Pohodlné sedení pak zajistí elastický pružinový systém. Kromě toho je navíc sedací souprava FREASIA i designově nadčasová.

Při výběru sedací soupravy si totiž můžete vybírat z mnoha barevných provedení, včetně dekoru Sola 18. Tento dekor se vyznačuje příjemnou tónovanou hnědou barvou, která vypadá velmi elegantně. Příjemnou atmosféru pak vytváří i měkké potahy, které jsou snadno omyvatelné.

Pohodlná a praktická sedací souprava pro každou příležitost

Rohová sedací souprava FRESIA je ideálním řešením pro velkou rodinu nebo pro hosty, kteří k vám přijdou přespříští. Díky svému prostornému rohovému provedení si u ní užijete maximální pohodlí a můžete si u ní užít relaxaci nebo sledování oblíbeného filmu. Sedací souprava FREASIA navíc nabízí také rozkládací funkci, takže si u ní můžete odpočinout i během dne.

Rohová sedací souprava FRESIA v provedení pravého rohu a barvě Sola 18

Zkuste rohovou sedací soupravu FREASIA i vy a užijte si pohodlné posezení v moderní a nadčasové sedací soupravě. Sedací souprava FREASIA je k dostání na stránkách https://www.brega.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-fresia-prave-provedeni-barva-sola-18 za výhodnou cenu.