Rubriky
Domexim

Šatní skříň ASIR IMAJ220 – dokonalé uložení vašeho šatního arzenálu


IMAJ220 je komplexní šatní skříň se spoustou regálů i dvou tyčí na zavěšení kabátů a bund.

Moderní vzhled a praktický design

Šatní skříň IMAJ220 má moderní vzhled docílený UV povrchovou úpravou a svou širokou nabídkou úložného prostoru potěší možná právě Vás.

Je vyrobena z 18 mm silných desek pokrytých 100 % melaminem, z habrových nohou a provazových rukojetí. Melamin zajišťuje odolnost proti poškrábání a snadnou údržbu celé skříně. Provazové rukojeti pak dodávají skříni svůdný vzhled.

Velkorysé úložné prostory pro veškeré vaše oblečení

Celkové rozměry šatní skříně ASIR IMAJ220 jsou šířka 180 cm, hloubka 52 cm a výška 192 cm. Vnitřek skříně tvoří poličky s výškou 30 cm a boční police s výškou 47 cm.

Navíc je šatní skříň vybavena dvěma tyčemi na zavěšení kabátů a bund, takže se nemusíte bát o to, že by vaše kapsářské plány nebyly uskutečnitelné kvůli nedostatku místa.

Kde si můžete šatní skříň ASIR IMAJ220 pořídit?

Pokud jste se rozhodli pro pořízení šatní skříně ASIR IMAJ220, můžete jí koupit například na webu obchodu NaBytekTed.cz, kde je aktuálně výhodně v akci.

Závěr

Šatní skříň ASIR IMAJ220 je tedy dokonalou volbou pro každého, kdo má rád přehledné a stylové úložiště svého šatního arzenálu. Díky velkorysým úložným prostorům, modernímu designu a pevné konstrukci z 18 mm silných desek, tato šatní skříň odpoví na všechny vaše potřeby a požadavky.

Šatní skříň ASIR IMAJ220