Rubriky
Domexim

Sprchová baterie Novaservis Aquamat s horním vývodem a délkou 150 mm v chromovém provedení (2661/1.0)


Sprchová baterie Novaservis Aquamat s horním vývodem

O baterii

Sprchová baterie Novaservis Aquamat s horním vývodem a délkou 150 mm v chromovém provedení (2661/1.0) je termostatická nástěnná sprchová baterie s roztokem 150 mm.

Tato sprchová baterie se hodí pro koupelny, které potřebují moderní a stylový design. Navíc je velmi praktická a funkcí, které oceníte při každodenním používání. Díky termostatické regulaci teploty vody si můžete být jisti, že voda je vždy přesně taková, jakou chcete.

Popis baterie

Novaservis Aquamat je termostatická baterie, která dokáže udržovat konstantní teplotu vody, což usnadňuje sprchování. Baterie má kovový povrch a je pokryta vysoce kvalitním chromem, který dlouho vydrží a snadno se čistí.

Montáž této sprchové baterie je velmi snadná a můžete ji udělat sami. Baterii upevníte na zeď a poté je třeba připojit horkou a studenou vodu. Baterie má také praktickou funkci, která umožňuje snadné přepnutí mezi sprchou a vodním kohoutem.

Závěr

je skvělá volba pro ty, kteří hledají moderní a stylovou sprchovou baterii s termostatickou regulací teploty. Díky této baterii si zajistíte pohodlné a příjemné sprchování, které usnadní váš každodenní život.

Chcete zakoupit tuto sprchovou baterii? Navštivte internetový obchod VelkyNabytek.cz a objednejte si ji ještě dnes.

Obrázky baterie

Sprchová baterie Novaservis Aquamat
Sprchová baterie Novaservis Aquamat
Sprchová baterie Novaservis Aquamat