Rubriky
Domexim

Stylová umyvadlová skříňka KOŁO TWINS v černém matu – luxusní doplněk pro koupelnu

Jakým způsobem zdokonalit koupelnu, aby působila stylově a elegantně? Jedinou volbou nejsou jen kachlové obklady a dlažby, ale také kvalitní nábytek. Jedním z příkladů je určitě umyvadlová skříňka KOŁO TWINS v černém matu. Jedná se o kvalitní a luxusní doplněk, který dokáže do koupelny přivést nejen eleganci, ale také modernost a originalitu. Nyní si představíme, jakými vlastnostmi a funkcemi disponuje tato skříňka, aby jste mohli posoudit, zda splňuje Vaše nároky a přání.

Technické parametry

  • Rozměry: Hloubka: 54,9 cm, Výška: 57 cm, Šířka: 49,5 cm
  • Váha: 18 kg
  • Dvířka s mechanismem tichého dovírání
  • 1 nastavitelná polička, úchytky
  • Panty dvířek volitelně vlevo/vpravo
  • Závěsná nebo na nožičky
  • Barevné provedení: černá
  • Pro kombinaci s nábytkovým umyvadlem L51150, L51151 (nutno objednat zvlášť)

Tyto parametry dokazují, že skříňka KOŁO TWINS je velmi praktickým doplňkem do koupelny. Disponuje velkorysým úložným prostorem v podobě dvou poliček. Výškově a tvarově je přizpůsobena umyvadlům LINIE a COOL, ale díky své univerzálnosti se hodí pro všechny typy umyvadel, které jsou na trhu. Díky pantům lze celou skříňku bez problému otevírat a zároveň nenarušují celkový efekt skříňky. Úchytky jsou vkusně vyvedené a splňují požadavky na moderní vzhled.

Když už mluvíme o moderním vzhledu, tak jednoznačně tím myslíme černé provedení. Ta je nejen velmi stylová, ale také se hodí do všech typů interiérů. Oproti bílé barvě, která je v koupelnách velmi oblíbená, působí černá více elegantně a luxusně. Je to volba pro ty, kteří se nebojí experimentovat a hledají originální kousek do koupelny.

Kombinace s nábytkovými umyvadly LINIE a COOL

Jak již bylo řečeno výše, pro optimální využití skříňky KOŁO TWINS doporučujeme kombinaci s nábytkovým umyvadlem LINIE a COOL. Ty jsou dostupné v klasickém oválném tvaru nebo v moderním pravoúhlém tvaru mycího prostoru. Umyvadla jsou v provedení bílá/dub arava, bílá/wenge a bílá/lesklá bílá. Tyto kompletní sety umožňují maximální využití prostoru v koupelně.

Oproti standardnímu uspořádání umyvadla a skříňky vedle sebe, tato řešení vám nabízí mnohem více úložného prostoru, ale zároveň i zajímavý design. Pokud si nejste jisti, zda tyto kombinace jsou pro vás to pravé řešení, inspiraci můžete najít na internetu.

Kompletní keramická řada

Pokud vás oslovila nejen umyvadlová skří