Rubriky
Domexim

Stylový oboustranný přehoz DecoKing Molner pro elegantní interiér

Moderní oboustranný přehoz je skvělým parťákem do jakékoliv domácnosti. Chrání vaše povlečení před prachem a zároveň dokáže vaší ložnici krásně oživit. Nebo pokud pokud je létě vedro a přesto musíte mít nějakou přikrývku, tak i s tímto si tento skvělý přehoz poradí.

Skladba a velikosti

Vybrat si můžete hned z několika velikostí. Tento oboustranný přehoz je dodáván ve velikostech od 170×270 cm až po velké 220×240 cm. Jeho vezikální skladba se skládá z mikrovlákna, což mu dává jemný a hebký povrch.

Jednoduchá údržba

Pokud se obáváte, že takovýto stylový a elegatní přehoz bude těžko udržovatelný, nemusíte mít strach. Tento prestroj můžete prát na 30 stupňů bez problémů. Nemusíte se tedy obávat, že se vám porezou barvy nebo se vám začne rozpadávat.

Dekorativní prvky

Tento oboustranný přehoz vám dodá rovněž možnost vytvořit unikátní prostor, jaký jste si snad ani nepředstavovali. Skvěle se hodí ke klasickým interiérům stejně jako k moderním. Svému interiéru můžete dodat neuvěřitelně zajímavý prvek, kterým se stanete ohniskem každé pozornosti. Nebo si simnžte tuto luxusní deku, stoupnout na ni a vychutnejte si okamžik pohody a klidu.

Oboustranný přehoz DecoKing Molner

Kde koupit?

Tento oboustranný přehoz si můžete koupit snadno a rychle na stránkách šíleně skvělého nábytku. Po oblíbených kouscích z této široké nabídky jen tak neusnete. Tento oboustranný přehoz vám dokáže dodat tu správnou finesu a lehkost, jakou jste doposud ve svých ložnicích neměli. Koupí tohoto přehozu si uděláte radost a zároveň nebudete muset utrácet příliš mnoho peněz.