Rubriky
Domexim

Světle šedá rohová pohovka Ame Yens Pomo 243 cm – luxusní nábytek pro moderní obývací pokoj

Ame Yens je značka, která se specializuje na luxusní nábytek pro moderní interiéry. Ame Yens Pomo 243 cm je rohová pohovka, která nejenže poskytuje skvělé pohodlí, ale také dodává obývacímu pokoji na eleganci. Je to vynikající volba pro ty, kteří hledají kvalitní nábytek s moderním designem.

Elegantní design a pohodlné sedání

Design rohové pohovky Ame Yens Pomo 243 cm je naprosto dokonalý. Skvěle ladí s moderním stylem interiéru a pohodlí jeho uživatelů je vždy na prvním místě. Pohovka má velké sedací místo a její tvar je velmi ergonomický. Všechny použité materiály jsou velmi kvalitní a odolné. Křesla a pohovky z kolekce Pomo splňují veškeré potřeby uživatelů hledajících pohodlí a relaxaci. Použité pěny v sedací části jsou velmi měkké a dodatečné polštáře v části opěradla zvyšují pocit nadměrného komfortu.

Odolná látka a vhodná do každého prostoru

Jednou z nejvýraznějších vlastností rohové pohovky Ame Yens Pomo 243 cm je použití vysoce odolné látky. Díky této látce je pohovka odolná proti oděru a mnoha dalším vnějším vlivům. To znamená, že je velmi vhodná jak pro použití v domácnosti, tak i v komerčních prostorách. Pohovka v kombinaci s křeslem z kolekce Pomo vytváří ucelenou sestavu, která doplní každý moderní interiér.

Pohovka Ame Yens Pomo 243 cm je nejen krásná, ale také velmi praktická. Pokud hledáte kvalitní rohovou pohovku, která vám poskytne velké množství pohodlí a bude odpovídat vašim nárokům na stylový nábytek, je tato pohovka ideální volbou pro vás.

Vlastnosti a specifikace:

  • Rohová pohovka
  • Délka: 243 cm
  • Vysoce kvalitní materiály
  • Pohodlné sedání
  • Dodatečné polštáře pro větší pohodlí
  • Vysoce odolná látka proti oděru
  • Moderní design vhodný pro každý interiér
  • Vyrobeno na zakázku
  • Vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pohovka Ame Yens Pomo 243 cm je dokonalým příkladem harmonické kombinace designu a pohodlí. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají kvalitní a moderní nábytek pro své obydlí.

Světle šedá rohová pohovka Ame Yens Pomo 243 cm

Neztrácejte čas a okamžitě si pořiďte tuto fantastickou rohovou pohovku Ame Yens Pomo 243 cm z nabídky našeho webu naradi-cz.cz!