Rubriky
Domexim

Swing-Top koš 5l DEL S tm. šedá pro moderní interiéry!

I taková obyčejná věc, jako odpadkový koš, může vypadat stylově a elegantně. Pokud hledáte moderní, estetický prvek pro vaše interiéry, nebo pokojíčky pro vaše děti, Swing-Top koš 5l DEL S tm. šedá od německého výrobce Koziol, je jedinečnou volbou.

Swing-Top koš 5l DEL S tm. šedá

Tento malý koš je praktický a současně krásný. Jeho skvělý design a šedá barva do jakéhokoliv interiéru zapadne a zanechá na vás velmi moderní dojem. Swing-Top koš 5l DEL má úžasnou vlastnost, že ho můžete umístit do mnoha místností a vždy bude vypadat skvěle.

Můžete ho umístit do koupelny nebo pod kosmetický stolek a vždy budete mít kam vyhodit vatové tamponky, papírové kapesníčky a další kosmetické potřeby.

Díky jejímu jemnému a elegantnímu vzhledu bude do perfektní jako dekorace do každého moderního interiéru. S jehožm kdykoliv může splynout a nijak nevyniknout, ale také může být originální a unikátní.

Vyroben z odolného, recyklovaného materiálu

Je vyroben z bezpečného, odolného a recyklovaného materiálu s příměsí celulózy. Moderní technologie výroby, namísto dřevotřísky, umožňuje použít recyklované materiály. Swing-Top koš 5l DEL S tm. šedá je vyráběn z recyklovaných PET lahví a z minulé produkce Koziolu!

Swing-Top koš 5l DEL S tm. šedá materiál

Firma Koziol dbá na kvalitu svých výrobků a získala řadu mezinárodních designových ocenění.

Od snazších každodenních produktů až po doplňky domácnosti, značka Koziol stojí za krásnými, praktickými a bezpečnými produkty, které jsou navrženy pro každý životní styl. Tyto originální předměty dokáží oživit každou místnost prostřednictvím svojí jedinečnosti a osobitého vzhledu.

Zakupte si Swing-Top koš 5l DEL S tm. šedá pro vaše domácnosti a získejte moderní a stylovou dekoraci v jednom produktu. Vaše interiéry si zaslouží nejlepší a nejmodernější produkty, jako ty od Koziolu!