Rubriky
Domexim

Tmavá přírodní krása – postel Skandica Visby Modena z bukového dřeva v rozměru 140 x 200 cm

Postel Modena působí elegantním dojmem. Má zaoblené čelo a je čalouněná jemnou, na dotek příjemnou látkou. Tvoří ji konstrukce z bukového dřeva s mikro spoji a jednotlivé prvky jsou k sobě připevněny silnými šrouby. Díky tomu postel nevrže a je stabilní. Nohy jsou dost vysoké, aby se pod postel vešel i váš robotický vysavač.

Bukové dřevo – odolný a krásný materiál

Bukové dřevo je dvakrát obroušeno, namořeno a následně překryto dvojitou vrstvou laku. Tohle vše tvoří příjemný vzhled a zvyšuje jeho odolnost. Velkou součástí je vysoké čalouněné čelo s vertikálním prošíváním a dřevěným rámem se zaoblenými okraji. Čalounění je z látky Cassablanca, která je měkká, mírně se leskne a na dotek připomíná plyš. Vlas o délce 1 mm mění v důsledku používání svou polohu a vytváří tak třpytivý efekt.

Pokud jste se rozhodli pro tuto nadčasovou postel, můžete si ji zakoupit zde: https://www.velkynabytek.cz/produkt/tmava-prirodni-dvouluzkova-postel-z-bukoveho-dreva-skandica-visby-modena-140-x-200-cm

Závěr

Postel Skandica Visby Modena je krásným kouskem nábytku do vaší ložnice. Je konstruována z kvalitního bukového dřeva, které je odolné a krásné. Čalounění z látky Cassablanca je příjemné na dotek a vytváří třpytivý efekt. Pokud hledáte pohodlí a krásu, tato postel je přesně pro vás.

Bukové dřevo

Postel Skandica Visby Modena si můžete zakoupit zde: https://www.velkynabytek.cz/produkt/tmava-prirodni-dvouluzkova-postel-z-bukoveho-dreva-skandica-visby-modena-140-x-200-cm

Čalounění postele

Postel Skandica Visby Modena – krásná a odolná postel pro vaši ložnici.