Rubriky
Domexim

Výjimečné křeslo na spaní: Představujeme SANDO SINGLE v žluté barvě!

Moderní rozkládací křeslo SANDO SINGLE se perfektně hodní do menšího interiéru. Pokud hledáte praktické a stylové řešení pro nečekané hosty, SANDO SINGLE je tím správným řešením.

Krásné a hodnotné řešení

Krásné a hodnotné řešení je to, co si přeje každý z nás ve svém bydlení. SANDO SINGLE splňuje všechny kritéria minimalismu, který zároveň náleží k tradičnímu i modernímu bydlení. S jeho minimalistickým stylem pasuje do mnoha prostor, ale je také skvělým řešením pro malé byty či studiové apartmány.

Sando Single v žluté barvě

Kvalitní materiály

Kvalitní materiály jsou základem pohodlného posezení. SANDO SINGLE nabízí nejen pohodlí, ale také kvalitu. Je vyroben ze speciálního polyuretanového pěnového materiálu, který zajišťuje pevnou a stabilní konstrukci. Navíc, okořeněná žlutou barvou, skvěle rozjasní váš interiér.

Detail Sando Single

Křeslo na spaní

Křeslo na spaní v sobě kombinuje něco, co není v dnešní době zvykem. Nábytek, který se dokonale hodí do interiéru a zároveň plní funkci křesla na spaní. SANDO SINGLE je k dispozici v široké škále barev, aby vyhověl každému vkusu.

Sando Single rozložený do lůžka

Proč zvolit SANDO SINGLE?

Proč zvolit SANDO SINGLE? Protože právě toto křeslo se dokáže proměnit z křesla na pohovku, až na lůžko. Sanda Single je skvělým řešením pro každého, kdo potřebuje praktický a funkční nábytek, který nezabere mnoho prostoru. Navštivte web Nábytek pro život a pořiďte si toto křeslo doslova na celý život.