Rubriky
Domexim

Xora – Nádherné nástěnné zrcadlo o rozměrech 45/177/2,5 cm!

Proč je toto nástěnné zrcadlo od Xory tak nádherné?

Jednoduše proto, že kombinuje nadčasový design s prvky moderního stylu. Jeho rozměry jsou 45/177/2,5 cm, což ho činí ideálním doplňkem pro každý interiér.

NÁSTĚNNÉ ZRCADLO 45/177/2,5 cm

Tohoto krásného kusu se nám opravdu hodně líbí jeho velikost a celkový vzhled. Vypadá krásně v jakémkoliv prostoru v bytě nebo domě, ať už jej umístíte v hale, koupelně nebo obývacím pokoji.

Velikost tohoto nástěnného zrcadla je přesně ta, kterou hledáte. Díky svým rozměrům se vám do něj vejde celá postava a můžete se v něm zrcadlit i ze větší vzdálenosti.

Jeho design z něj dělá naprosto čistý kousek, který vypadá velmi moderně, a přesto elegantně. Jeho antracitová matná barva se dokonale hodí k jakémukoli stylu.

TYP: 106-870, ANTRACIT.MATNÁ

Chcete si koupit toto nástěnné zrcadlo, ale nevíte, kde ho najít?

Najdete ho na stránkách Nábytek přehledně. Jsou tam pro vás připraveny různé velikosti a barvy tohoto krásného kusu. Cena je velmi přijatelná a určitě se vám vyplatí do vašeho interiéru investovat.

Když už jsme u té ceny, je potřeba dodat, že se jedná o velmi kvalitní produkty a investice vám poté velmi dlouho vydrží.

CCA 45 X 177 CM

Xora nám opět dokázala své know-how v oblasti nábytku. Tohle nástěnné zrcadlo je jedním z nejlepších kousků, které jsme si kdy mohli koupit.

Zrcadlo se dá umístit jak svisle, tak vodorovně. Máme ho už nějakou dobu a jsme naprosto spokojeni. Jeho velikost a barva dokonale zapadají do našeho interiéru a naše návštěvy ho často obdivují.

MONTOVATELNÉ – SVISLE A VODOROVNĚ

Jaké jsou výhody tohoto nástěnného zrcadla?

První výhodou je jeho univerzálnost. Dá se umístit jak svisle, tak vodorovně, takže se jednoduše přizpůsobí vašim potřebám a interiéru.

Další výhodou je jeho kvalitní zpracování. Zrcadlo vydrží mnoho let a nepoškrábe se ani při pravidelném používání.

A navíc je to zrcadlo, které krásně odráží světlo. Zdá se, že se interiér rozzáří a zvětší se. Prostě nadčasová klasika, kterou byste si neměli nechat ujít.

nástěnné zrcadlo Xora

nástěnné zrcadlo Xora

Tak na co ještě čekáte? Objednejte si toto nástěnné zrcadlo od Xory ještě dnes!