Rubriky
Domexim

Zelená lakovaná komoda Tenzo Svea – stylový nábytek pro váš domov!


Zelená lakovaná komoda Tenzo Svea

Nabídněte svému interiéru praktický úložný prostor a poutavé provedení

Stylová komoda Tenzo Svea vám nabízí praktický úložný prostor a poutavé provedení v duchu skandinávského designu. Komoda disponuje 4 uzavřenými policemi a 3 prostornými zásuvkami, které vytváří praktické a prostorné úložiště, kam pohodlně uložíte váš inventář.

Úložný prostor v komodě Tenzo Svea

Funkce Soft-close vás potěší

Zásuvky vás potěší svou funkcí Soft-close, díky které se sami a potichu zavírají. Police jsou vyrobené z melaminu, některé navíc se vzorem dubu, díky čemuž jsou nejen pěkné na pohled, ale i snadné na údržbu a úklid.

Kombinace zelené lakované dřevotřísky a MDF s přírodním vzorem masivního dubu

Kombinace zeleně lakované dřevotřísky a MDF s přírodním vzorem masivního dubu podnože a úchytek zpestří a oživí každý moderně či klasicky zařízený interiér. Komoda Svea se stane vaším oblíbeným kusem nábytku, který nejen ústředním bodem vašeho obývacího pokoje, ale zároveň i praktickým pomocníkem pro skladování a organizaci vašeho domova.

Detail zásuvek na komodě Tenzo Svea

Doporučujeme kombinovat s ostatními produkty z řady Svea

Doporučujeme kombinovat s ostatními produkty z řady Svea, jako jsou regály, vitríny a stoly, které vám nabídnou nejen široké úložné prostory, ale také jedinečný design a pohodlí. Komoda Tenzo Svea je ideálním doplňkem do každé moderně zařízené domácnosti, která si cení kvality, funkčnosti a designu. Zkuste ji i vy a nebudete litovat!

Zelená lakovaná komoda Tenzo Svea